Netto: Nasza załoga jest zadowolona z pracy

Autor: pr, dlahandlu.pl 8 lutego 2017 10:30

Netto przeprowadziło wśród swoich pracowników badanie zadowolenia z pracy. Jak deklaruje sieć, 72 proc. pracowników sieci jest zadowolonych ze swojej sytuacji w miejscu zatrudnienia.
 

- Badanie pokazało, że pracownicy Netto mają poczucie, iż posiadają niezbędną wiedzę
i umiejętności do realizacji powierzonych im zadań (80 proc.) oraz są świadomi zakresu pracy, za jaki są odpowiedzialni (81 proc.). Pracownicy Netto mają również poczucie, że zachowują równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym - podaje sieć.

 W badaniu zrealizowanym przez Netto w 2016 roku uczestniczyło 3 746 pracowników spośród ponad 5 tys. wszystkich zatrudnionych. Ankieta jest anonimowa, dzięki czemu pracownicy mogą szczerze wyrazić swoją opinię dotyczącą wskazanych zagadnień. Badanie jest przeprowadzane co roku we wszystkich spółkach Dansk Supermarked (właściciel Netto) przez duńską agencję Ramboll.

Obecnie pracodawcy z branży handlu detalicznego zmagają się z wieloma wyzwaniami związanymi z zatrudnieniem wykwalifikowanej i wyszkolonej kadry.

- Sieć handlowa Netto dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom swoich obecnych pracowników – daje im wiele możliwości zawodowego rozwoju i awansu, a także dba o relacje w zespołach. Skutkuje to przyjazną i partnerską atmosferą w pracy, co z kolei widoczne jest w wynikach badania. Szczególnie cieszy nas to, że nasi pracownicy lubią ze sobą współpracować, cenią i szanują siebie nawzajem, a każdy z nas czuje się częścią zgranego zespołu - mówi Roman Borecki, HR Manager Netto Polska. - Ma to ogromne znaczenie także w naszej handlowej działalności - warunki, jakie stwarzamy naszym pracownikom oraz przede wszystkim przyjazne, bezpośrednie i otwarte relacje wewnątrz firmy przekładają się na wysoką jakość obsługi naszych klientów. W tym roku chcemy w większym stopniu niż dotąd skoncentrować się na współpracy między działami.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • kierownik 2017-02-26 21:57:33

  Glupoty piszecie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,30

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane