PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Netto operatorem spożywczym pasaży Shopin

Property News 13 stycznia 2014 18:30

Sieć Netto otworzyła swój nowy obiekt w Łodzi Nowosolnej, rozpoczynając w ten sposób współpracę z siecią pasaży Shopin. W 2014 r. Budner Investment otwiera pierwsze parki handlowe Shopin w Łodzi Nowosolnej oraz Garwolinie. Kolejne obiekty powstaną m.in. w Mragowie, Bartoszycach, Lublincu i Pleszewie.

- Nasycenie dużych miast galeriami zmusza do szukania nowych rozwiązań. Tendencja zbliżania się do klienta jest nieodwracalna. Parki handlowe są w wielu miejscach jedyną możliwością stworzenia skoncentrowanej oferty handlowej - komentuje prezes Budner Investment, Bartosz Kazimierczuk.

Budner Investments to firma działająca w branży deweloperskiej i inwestycyjnej. Firma specjalizuje się w nabywaniu nieruchomości inwestycyjnych, koordynacji procesów administracyjnych, budowie obiektów handlowo - usługowych i ich komercjalizacji. W swoich planach ma także zarządzanie nieruchomościami. Spółka kapitałowo należy do Grupy Budner. Głównym obszarem działań firmy jest realizacja obiektów handlowo - usługowych; zarówno jako developer dla międzynarodowych i znanych sieci, jak i własnych obiektów przeznaczonych na wynajem pod nazwą Shopin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane