Netto otwiera sklep w Piasecznie

www.portalspozywczy.pl 12 grudnia 2016 13:26

Sieć handlowa Netto otwiera nową placówkę w Piasecznie. 15 grudnia, mieszkańcy miasta i okolic będą mogli robić zakupy w sklepie przy ul. Puławskiej 29, zaprojektowanym zgodnie z nowymi wytycznymi Netto.

Otwarcie nowej placówki w podwarszawskim Piasecznie to kolejny krok w rozwoju sieci Netto, która od lat konsekwentnie inwestuje zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, a także podnosi jakość obsługi. Sklep przy ulicy Puławskiej 29 został zbudowany zgodnie z nowymi założeniami sieci Netto, które mają na celu lepszą ekspozycję świeżych produktów takich jak owoce, warzywa, pieczywo, mięso czy nabiał.

W ramach oferty tygodnia Netto proponuje 200 nowych artykułów, znajdujących się w miejscu oznaczonym jako „Jarmark Netto”. Na regale „Półka Zdrowia” dostępne są produkty ekologiczne, superfoods, a także propozycje dla alergików.

Netto przykłada wiele uwagi do jakości produktów, dlatego współpracuje z lokalnymi piekarniami oraz firmami mięsno-wędliniarskimi.

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, ma 362 sklepy w Polsce (razem z nowo otwartym w Piasecznie) i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane