PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Netto powiększa sieć o trzy nowe sklepy

www.portalspozywczy.pl 22 listopada 2013 11:05

Olsztynek, Gniew i Gdynia - mieszkańcy trzech kolejnych miejscowości od czwartku, 21 listopada, mogą robić zakupy w sklepach sieci handlowej Netto.

Po otwarciach nowych sklepów stan posiadania Netto w Polsce wynosi 296 placówek handlowych. Market w Gdyni powstał przy ul. St. Czarnieckiego 2 i jest drugim sklepem sieci w mieście. Netto w Olsztynku stanęło przy ul. Mrongowiusza 23 jako pierwsze w mieście, podobnie jak Netto w Gniewie przy ul. Lipowej 1. Netto intensywnie rozwija się w tej części Pomorza, korzystając z potencjału, jaki stwarza nowe centrum logistyczne, działające od września w Kopytkowie.

Dwie nowe placówki (w Olsztynku i Gdyni) mają po 700 m kw. powierzchni handlowej, trzecia - w Gniewie ma 750 m kw. Wszystkie zostały wybudowane na własnych działkach sieci. Do obsługi klientów zatrudniono 12-osobowe załogi, rekrutowane na lokalnych rynkach pracy. W sklepach Netto znalazły się także stoiska poddzierżawców - piekarnicze, mięsne i prasowe. Wszystkie są już wynajęte przez lokalne firmy producenckie. W Gdyni będzie dwóch poddzierżawców - piekarz i stoisko mięsne.

Do końca roku sieć planuje jeszcze 6 otwarć nowych placówek, jedno z nich w Warszawie, przy ul. Wisełki. Będzie to pierwszy sklep Netto w stolicy naszego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane