Netto w Płońsku powstanie w parku handlowym Mila. W sąsiedztwie Tesco i Biedronki

Autor: dlahandlu.pl 6 maja 2014 13:21

W tym roku na terenie Płońska zostanie otwarty park handlowo-usługowy - pierwszy z planowanej ogólnopolskiej sieci „MILA Park Handlowy". Otwarcie I fazy MILA Park Handlowy (supermarketu Netto oraz 12 sklepów) nastąpi w listopadzie 2014 roku, natomiast na 2015 rok zaplanowana została realizacja II fazy projektu, która dodatkowo uzupełni ofertę centrum o 5 kolejnych sklepów.

Obiekt powstaje w rejonie ulic Warszawskiej, Rzemieślniczej i Podmiejskiej, w sąsiedztwie szybkiej trasy S7 z Warszawy do Gdańska. Będzie to projekt sąsiadujący z Tesco, Biedronką, restauracją KFC drive-thru oraz stacją benzynową BP.
MILA Park Handlowy docelowo zaoferuje 18 sklepów sieciowych m.in. z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, rtv-agd, motoryzacyjnej oraz wyposażenia wnętrz. Ofertę centrum handlowego uzupełnią dodatkowo mniejsze punkty handlowo-usługowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 170 bezpłatnych miejsc parkingowych.
Inwestorem obiektu jest City Star Sp. z o.o., spółka zależna firmy DURASAN S.A. - firmy specjalizującej się w produkcji oraz imporcie artykułów sanitarnych.
Projekt budowlany centrum przygotowało biuro architektoniczne M.Art Michał Szczęsny z Białegostoku. Pierwszy etap budowy już trwa - generalnym wykonawcą jest firma Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe „Lachendrowicz" z siedzibą w Nasielsku.
Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • płońszczanka 2014-11-02 17:33:36

  Jakie sklepy będą w tym centrum chandlowym?

  Nigdzie nie ma tej informacji- czy to jest jakaś tajemnica ? nikt nic nie wie dziwne ... Szukam pracy otwarcie 29.11.gdzie można dowiedzieć się czegoś na w/w temat?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  17,62

 • Min

  11,98

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane