PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nie będzie śledztwa ws. budowy Biedronki w Gdyni

Autor: Wp.pl 2 września 2015 12:40

Gdynianie na początku sierpnia sprzeciwiali się budowie Biedronki w Wiczlinie. Odbywały się protesty i pikiety. W sprawę zaangażowali się opozycyjni radni. Jednak mimo zapowiedzi, nikt nie zgłosił sprawy do prokuratury - podaje Wirtualna Polska.

Mieszkańcy obwiniają urzędników, że nie zostali poinformowani o podjętych decyzjach ani biegu terminów. W efekcie gdynianie stracili prawo do zgłaszania uwag oraz sprzeciwu. Nie mają już na nic wpływu.

Pierwszą próbę budowy sklepu wielkopowierzchniowego w tej lokalizacji podjęto trzy lata temu. Wniosek inwestora został jednak odrzucony, ponieważ był sprzeczny z lokalnym planem zagospodarowania przestrzennego. Dyskont podjął kolejną próbę uruchomienia sklepu, jednak na zmienionych warunkach. Kosztem części sklepu, wydzielono mieszkanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Szwagierek 2015-09-04 09:00:02

  Po prostu trzeba tam nie kupować to i tak są jaja, bo sama biedronka robi sobie konkurencję. Na dodatek w tym rejonie są jeszcze dwie inne biedronki w których brakuje ludzi do pracy to jak oni chcą sobie poradzić z tym regionalnym co tam jest?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,70

 • Śr

  1,25

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane