#NieKupujKochaj - akcja pracowników Biedronki nabiera rozpędu

Autor: dlahandlu.pl 9 kwietnia 2018 10:07

#NieKupujKochaj - akcja pracowników Biedronki nabiera rozpędu Fot. Shutterstock.com

Od 8 kwietnia pracownicy Biedronki z całej Polski wrzucają zdjęcia na zamkniętej grupie dla byłych i obecnych pracowników sieci z hasztagiem #NieKupujKochaj. Na stronie związku mamy taki album ze zdjęciami, oczywiście za zgodą ich autorów. W tym tygodniu premiera klipu do akcji, mamy też profesjonalną agencję, która nieodpłatnie zgra nam klip ze zdjęć pracowników - poinformował w mediach społecznościowych Robert Jacyno, rzecznik NSZZ Solidarność' 80 w Jeronimo Martins Polska.

Jak już informowaliśmy, tuż przed wejściem w życie zakazu handlu w niedzielę, Jeronimo Martins Polska wyemitował w telewizji spot promocyjny z uśmiechniętymi pracownikami Biedronki radośnie czekającymi na klientów, którzy nie mogą robić zakupów w niedzielę.

W odpowiedzi właśnie na tę reklamę, związkowcy szykują swój własny klip. Chcą w nim pokazać pracowników, spędzających czas z rodziną. – Chodzi o to, aby pokazywać nie tylko to, że pracownicy są bardzo zadowoleni, że muszą pracować dłużej w piątki i w soboty i przychodzić na noc do pracy, ale że cieszą się z wolnych niedziel, że jest to czas przerwy, czas odpoczynku, czas spotkania z najbliższymi – mówi Robert Jacyno.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mat 2018-04-11 14:17:14

  Związkowcy to przygłupy. Najlepiej zarżnąc pracodawców a wcześniej ich wypasożytować.

 • robertolos 2018-04-10 09:37:21

  tak na pewno się cieszą jak w piątki i soboty wracają o 24 lub 1 w nocy do domu i nie mają siły ruszyć się z łóżka po takim maratonie.

  W ogóle to jakiś absurd "Chodzi o to, aby pokazywać nie tylko to, że pracownicy są bardzo zadowoleni, że muszą pracować dłużej w piątki i w soboty i przychodzić na noc do pracy.." Myślę że jak sklep będzie otwarty całą dobę to będą jeszcze bardziej zadowoleni, skoro im tak dobrze dłużej pracować...

 • MatPot 2018-04-09 15:59:43

  Solidarność powinno się zaorać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,36

 • Śr

  3,76

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane