Niemal 140 wystawców wzięło udział w trzynastej edycji Targów eHandlu

dlahandlu.pl 13 listopada 2017 12:23

8 listopada w Warszawie odbyła się trzynasta edycja Targów eHandlu. EXPO XXI ugościło największy event branży e-commerce w Polsce. Swoją ofertę zaprezentowało blisko 140 wystawców. Różnorodność pod tym względem była ogromna - od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje marketingowe.

Na zwiedzających czekały dzisiaj aż 22 fachowe prelekcje, które odbywały się na równolegle na 3 scenach. Mogliśmy dzisiaj posłuchać m.in o tym jak  poradzić sobie z przeciążonym serwerem podczas Black Friday, dowiedzieć się czym są notyfikacje web push, czy też zaznajomić się z nowinkami w płatnościach mobilnych. Warto także wspomnieć o odbywającej się w trakcie Targów Gali Zaufanych Ceneo.pl, podczas której nagrodzono najbardziej wyróżniające się firmy z branży e-handlu.

Jak zapewniają organizatorzy, nagrania z prelekcji będą stopniowo pojawiać się na oficjalnym fanpage’u Targów eHandlu. Jeżeli nie mieliście możliwości uczestniczenia w  prelekcji, zachęcamy do bacznego śledzenia ich Facebooka.

- Trzynasta edycja naszego wydarzenia okazała się ogromnym sukcesem. Zanotowaliśmy rekord frekwencji - odwiedziło nas ponad 5000 osób! Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat eventu co nas bardzo cieszy i sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani, żeby tworzyć ten projekt dalej! Mogę zdradzić, że następna edycja odbędzie się już w kwietniu 2018 roku w Krakowie, szczegóły ujawnimy już wkrótce - mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Jak udało nam się dowiedzieć, już na przełomie listopada i grudnia rusza otwarta sprzedaż stoisk na to kwietniowe wydarzenie - jeżeli chcesz wypromować swoje usługi w e-commerce - to jest dla Ciebie świetna okazja.

Serwis www.dlahandlu.pl był patronem medialnym Targów eHandlu.

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o Targach eHandlu, zapraszamy do zapoznania się z projektem na stronie:

https://targiehandlu.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,29

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane