PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Niemiecki sklep z produktami dla niemowląt został akcjonariuszem feedo.pl

Autor: dlahandlu.pl 7 maja 2015 14:16

Windeln.de, e-sklep z produktami dla niemowląt i dzieci do lat 3 w Niemczech, Austrii i Szwajcarii,  sfinalizował umowę przejęcia akcji Feedo, wraz ze sklepami „www.feedo.cz”, „www.feedo.sk” oraz „www.feedo.pl”. Windeln.de chce w ten sposób zwiększyć obecność na europejskim rynku.

Firma Feedo, należąca do funduszu MCI Management S.A., została założona przez Matúša Karaffa i Martin Molčana w 2010 roku. W 2014 roku, Feedo wygenerowało skonsolidowane dochody w wysokości około 6 milionów euro.

Feedo stanie się spółką zależną od windeln.de, ale pozostanie niezależną jednostką biznesową z siedzibą w Pradze. Feedo zachowa swoją markę i będzie dalej obsługiwać swoje sklepy internetowe. Założyciele – Matúš Karaffa i Martin Molčan, będą dalej zarządzać częścią operacyjną Feedo wraz z obecnym zespołem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • gość 2015-08-21 13:31:12

    Witam,

    Dokonałam u nich zakupu paru produktów i nie dokonałam już ich nigdy więcej!!! Jak dla mnie porażka!!! Produkty zamówiłam 12 sierpnia odrazu dokonując płatności za pomocą przelewu. Firma miała na przekazanie towaru do kuriera 2 dni. Jednak do dnia 21 sierpnia tego nie dokonała (przesyłka nie została wydana z magazynu i przekazana kurierowi). Odpowiedź firmy na e-maile " proszę o wyrozumiałość i cierpliwość". To jest jakaś totalna paranoja!!! Nie dość że otrzymali pieniądze za towar to jeszcze trzeba się prosić o dokonanie wysyłki!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane