Nietypowy przystanek w centrum Warszawy wybudowany przez McDonald's

Autor: pr 25 marca 2015 10:19

Nietypowy przystanek w centrum Warszawy wybudowany przez McDonald's

24 marca na Skwerze Hoovera przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbył się niecodzienny event. W miejscu standardowego przystanku autobusowego stanęły kolorowe, interaktywne organy. Wydarzenie było elementem globalnej inicjatywy imlovinit24, podczas której McDonald's połączył wirtualnie cały świat zapewniając mieszkańcom 24 światowych miast 24 godziny radości.

Rankiem na warszawskim Skwerze Hoovera zamiast zwykłego pojawił się nietypowy, grający przystanek, przypominający swoim kształtem instrument muzyczny. Kilkaset osób bawiło się na nim w rytm znanego jingla McDonald's, jaki można było wygrać na klawiszach, które zastąpiły ławkę przystanku. Wystarczyło usiąść w odpowiedniej sekwencji, aby wielkie organy wygrały doskonale wszystkim znane para-pa-pa-pa. Poprawne wygranie melodii upoważniało do odebrania zaproszeń do McDonald's.

Udział w akcji imlovinit24 wzięły 24 miasta z całego świata. Przebieg wszystkich 24 eventów był na bieżąco relacjonowany pod adresem: imlovinit24.com.

Polską akcję wspierały szeroko zakrojone działania promocyjne. Za kreację i produkcję odpowiadała agencja DDB&tribal, a za planowanie i zakup mediów dom mediowy Macroscope OMD. Działania w zakresie zintegrowanej komunikacji w mediach zostały przygotowane i przeprowadzone są przez agencję 24/7 Communication.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • nerter 2015-04-29 02:55:40

    Fajna akcja wyróznia sie, ale jak czytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,1736 dośc kosztowna.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane