PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nokaut.pl podtrzymuje termin startu platformy handlowej na 2012 rok

Autor: PAP 30 października 2012 22:38

W czerwcowym wywiadzie dla PAP prezes Czernecki informował o projekcie platformy handlowej, którą docelowo ma się stać serwis Nokaut.pl. "Stale pracujemy nad przygotowaniem naszej platformy handlowej i podtrzymujemy, że zadebiutuje ona jeszcze w tym roku. Jest to kluczowa inwestycja. Trzeba jednak pamiętać, że tę platformę stale, ciągle będziemy rozwijać. Do tej pory koszty inwestycji sięgnęły już 1 mln zł. W dłuższym terminie nakłady będą skorelowane z wynikami platformy" - powiedział prezes.

"W prognozach nie uwzględniamy wyników platformy. W tym roku mogą się pojawić jedynie niewielkie przychody z tego projektu. Za to już w 2013 roku i latach kolejnych spodziewamy się jej silnego wpływu. Długoterminowo spodziewamy się zwielokrotnienia naszych wyników sprzedażowych przy dobrej, rosnącej rentowności" - dodał.
Czernecki powiedział również, że spółka zamierza inwestować w segment mobilny. "Widzimy tam duży potencjał wzrostu. Myślę, że docelowo za kilka lat segment mobilny będzie przeważał w segmencie e-commerce" - powiedział.

W III kw. 2012 r. Grupa Nokaut wypracowała 2,83 mln zł przychodów ze sprzedaży, 0,6 mln zł zysku operacyjnego oraz 0,67 mln zł zysku netto. Z kolei po trzech kwartałach 2012 r. grupa miała 7,25 mln zł przychodów ze sprzedaży, 0,68 mln zł zysku operacyjnego oraz 0,97 mln zł zysku netto. Ogłoszona w sierpniu prognoza wyników spółki na cały 2012 rok zakłada wypracowanie 2,39 mln zł zysku netto oraz 3,83 mln zł EBITDA i 11,38 mln zł przychodów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane