PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

NOMI wdraża system do zarządzania siecią sklepów

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 23 listopada 2012 09:13

W spółce NOMI trwa projekt wdrożenia specjalizowanego systemu do obsługi rozproszonej sieci sprzedaży firmy, obejmującej trzydzieści wielkopowierzchniowych sklepów na terenie całego kraju. Oparty na bazie danych Oracle Enterprise Edition system NTSwincash jest wdrażany przez firmę COMMIT Polska, partnera Oracle na poziomie Gold.

NOMI to polska marka o ogólnokrajowym zasięgu, oferująca artykuły budowlane oraz dla domu i ogrodu, posiadająca placówki handlowe na terenie całej Polski. Obecnie system został uruchomiony w centrali, w magazynie centralnym oraz w 5 sklepach. Wdrożenie obejmuje instalację sytemu dla całej sieci sklepów, w każdym miesiącu będzie uruchamiane od 2 do 4 kolejnych instancji.

W systemie zostały wdrożone także dodatkowe produkty Oracle, wspomagające działanie systemu NTSwincash. Zastosowanie narzędzi raportowych pakietu Oracle Business Intelligence pozwala na pełny dostęp do danych poprzez złożone analizy, zaś narzędzie Oracle Publisher zapewnia sprawne raportowanie z poziomu punktów sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane