PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

North West Logistics Park w Szczecinie wynajęty w 100 proc.

Autor: dlahandlu.pl 18 kwietnia 2016 13:57


Waimea Holding S.A., deweloper powierzchni magazynowych i przemysłowych, podpisał ostatnią umowę najmu na powierzchnię w North-West Logistic Park w Szczecinie. Firma Mycs wynajęła łącznie 6 400 mkw.  powierzchni magazynowej w halach B i G. Szczecińskie centrum magazynowo-produkcyjne zostało wynajęte w 100 procentach.

 

Do grona najemców North-West Logistic Park w Szczecinie dołączyła firma Mycs, niemiecki producent i dystrybutor mebli modułowych wynajął 1900 mkw. w hali B oraz całą powierzchnię w hali G, 4 500 m. kw. Budowa siódmej hali G w ramach szczecińskiego kompleksu rozpocznie się jesienią, której oddanie do użytkowania zaplanowano na początek 2017 roku.

- Mamy dalsze plany związane ze Szczecinem i województwem zachodniopomorskim, przymierzamy się do kolejnych projektów w tym regionie - podkreśla Przemysław Szczepaniak, dyrektor ds. rozwoju obszaru Polski Północnej w Waimea Holding S.A.

Wśród najemców znajdują się także takie firmy jak Rohlig Suus Logistics, operator logistyczny, Greencarrier Freight Services Poland firma z branży logistycznej z kapitałem skandynawskim, Shadowline firma produkcyjna z kapitałem polskim oraz Ceva Logistics Poland, Kompania Piwowarska, Animex Foods, My Trendy Phone, Żabka Polska, Cubic, PartyDeco, Animex Foods, oraz HTM. Inwestorem North-West Logistic Park w Szczecinie jest spółka należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A. Finansowanie inwestycji zapewnia spółka Waimea Holding S.A. oraz BOŚ Bank Centrum Korporacyjne w Szczecinie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,93

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane