PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nova Investment chce wybudować kompleks biurowo-handlowy w Gdyni

Autor: trojmiasto.pl 2 czerwca 2010 10:33

Jeden z największych w Trójmieście kompleksów biurowo-handlowych - Panorama Business and Retail Park - ma powstać przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. W grudniu 2009 r. gdyńscy radni dostosowali miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego do potrzeb inwestora - spółki Nova Investment. Kompleks powstanie nie wcześniej niż w 2013.

Zgodnie z planami na działce o powierzchni 1,6 ha powstanie kompleks, w którym powierzchnia najmu przekroczy 60 tys. mkw. W kompleksie znajdzie się najwyższy w Trójmieście biurowiec o wysokość 120 m z 30 tys. mkw. powierzchni biurowej i dwa hotele. Budynki będą połączone obiektem handlowym o powierzchni 21 tys. mkw.

Inwestor prowadzi rozmowy z potencjalnymi najemcami części handlowej, a także z sieciami, które byłyby zainteresowane prowadzeniem hotelu w naszym obiekcie. Natomiast nie rozmawia na razie z firmami, które mogłyby być zainteresowane wynajmem powierzchni biurowej. To właśnie od umów podpisanych z przyszłymi najemcami inwestor uzależnia termin rozpoczęcie budowy "Panoramy".

Nova Investment w Gdańsku wybudowała centrum handlowe ze sklepem Media Markt przy al. Grunwaldzkiej oraz Solvay Park, podobny obiekt w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane