PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nowa akcja promocyjna marki Gerber

Autor: pr 10 kwietnia 2015 10:26

Nowa akcja promocyjna marki Gerber fot. Gerber

Wystartowała ogólnopolska akcja promocyjna marki Gerber pod hasłem „Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy”. Obejmuje ona LOTERIĘ Z NAGRODAMI oraz akcję ZBIERAJ RABATY.

Loteria „Kroczki stawiamy, nagrody wygrywamy” przewiduje dwa rodzaje nagród. Mniejsze upominki to 5000 bonów do sieci sklepów Smyk o wartości 100 zł. Co ciekawe, uczestnicy od razu dowiadują się, czy ich zgłoszenie zostało wylosowane. Druga część loterii obejmuje trzy nagrody pieniężne w wysokości 30 000 zł każda, rozlosowane spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń z danego miesiąca. Dodatkowo można wziąć udział w akcji ZBIERAJ RABATY i wygrać do 20% gwarantowanej zniżki na zakupy w sklepach Smyk.

Aby wziąć udział w loterii, należy do 30 czerwca 2015 r. kupić co najmniej 5 produktów Gerber z wieczkami potwierdzonych jednym paragonem, który należy zachować i zgłosić na stronie krokpokroczku.pl. Natomiast do udziału w akcji ZBIERAJ RABATY niezbędny jest zakup co najmniej 20 produktów Gerber z wieczkami. W tym przypadku może być on udokumentowany na kilku paragonach, które następnie kolekcjonuje się na stronie promocyjnej. W tym celu należy założyć konto na stronie krokpokroczku.pl i dodawać zebrane paragony. Po zalogowaniu się można zgłaszać produkty i sprawdzać m.in. ilość przyznanych rabatów. Co istotne, paragon z udokumentowanym zakupem pięciu (lub więcej) produktów Gerber umożliwia udział zarówno w loterii, jak i w akcji ZBIERAJ RABATY.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,60

 • Śr

  0,30

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane