PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa część Ferio skomercjalizowana w 100 proc.

Property News 17 września 2013 12:27

Marka odzieżowa Pepco i salon z odzieżą sportową 4F to kolejni i jednocześnie ostatni najemcy, którzy dołączą do nowej części Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście. Dobudowywana powierzchnia jest już skomercjalizowana w 100 proc.

Salon Pepco, który zajmie powierzchnię 290 mkw., będzie zlokalizowany przy wschodnim wejściu do Centrum. Marka 4F natomiast przejmie lokal o powierzchni 145 mkw., położony obok przyszłego salonu C&A. Oprócz wspomnianych marek w nowej części Centrum zostaną również otwarte salony Smyk, Mohito, Rossmann, CCC i Martes Sport.

- Centrum Handlowe Ferio, ze względu na swoją lokalizację, bardzo dobre wyniki sprzedażowe i dominującą pozycję w regionie okazało się niezwykle atrakcyjne dla nowych najemców. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że nowa część Centrum została w 100% skomercjalizowana na długo przed pierwszymi planowanymi otwarciami nowych sklepów, które przewidziane są na październik br. i marzec przyszłego roku - mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

W wyniku rozbudowy Ferio zmienił się także układ lokali położonych w istniejącej części Centrum, gdzie również pojawią się nowe marki. Otwarcie pierwszych nowych salonów - Stradivarius i 4F przewidziane jest już na koniec września, kolejne - House i Cropp już w październiku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane