Nowa część galerii i strefa restauracyjna w Auchan Gdańsk

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2016 16:12


Immochan otwiera nową część Auchan Gdańsk z nowymi butikami i lokalami usługowymi, a także strefą restauracyjną z bezpłatnym dostępem do internetu. Inwestor planuje zakończyć rozbudowę obiektu do kwietnia 2017 roku. Docelowo całkowita powierzchnia GLA Auchan Gdańsk zwiększy się o około 5300 mkw., a liczba lokali dostępnych w obiekcie wzrośnie do ponad 70.


Wśród nowych sklepów znajdą się m.in. Martens Sport, Yoko, Ryłko, Pepco, Diverse, Duka, English Home oraz Empik, Studio S - salon urody a także biura podróży Itaka i Holidays oraz restauracje: Pizza Hut Express, KFC, Subway, Berlin Donner Kebap, Zen-Thai oraz Carte d’Or.
W Auchan Gdańsk w trakcie prac budowlanych powstały udogodnienia dla rodziców, m.in. pokój rodzica i dziecka, a na parkingu powiększone miejsca dla kobiet w ciąży oraz rodzin z dziećmi, wiaty dla rowerów oraz ławki. 
Zakończenie rozbudowy Auchan Gdańsk Immochan planuje w kwietniu 2017 roku. Prace prowadzone w ostatniej fazie rozbudowy, która rozpocznie się już 24 października, obejmą strefę wejścia od strony osiedla przy ulicy Szczęśliwej. Powstanie między innymi plac zabaw dla dzieci, strefa wypoczynku, biblioteczka na książki oraz biuro coworkingowe. Po zakończeniu rozbudowy klienci Auchan Gdańsk będą mogli korzystać z bezpłatnego szybkiego WiFi w dowolnym miejscu obiektu. Finalnie całkowita powierzchnia GLA Auchan Gdańsk zwiększy się o około 5300 mkw., a liczba lokali dostępnych w obiekcie wzrośnie do ponad 70.
Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Tremend, a jego głównym wykonawcą firma IDS-BUD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,71

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane