PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa dyrektor regionalna w Segro

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2012 13:33

Joanna Janiszewska awansowałą na stanowisko dyrektora regionalnego SEGRO w regionie śląskim. Nową funkcję Joanna Janiszewska objęła z dniem 1 czerwca 2012 r.

Joanna Janiszewska pracuje w SEGRO Poland od pięciu lat. Na obejmowanym właśnie stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju grupy, opracowanie planu dla regionu i zarządzanie portfelem projektów. Celem nowego dyrektora jest dalszy rozwój i umocnienie pozycji rynkowej SEGRO jako jednego z najważniejszych w Polsce deweloperów powierzchni komercyjnych.

Przez ostatnie lata Joanna Janiszewska pełniła funkcję Leasing Managera, będąc odpowiedzialną za komercjalizację obiektów magazynowych i produkcyjnych SEGRO na Górnym i Dolnym Śląsku. Aktywnie uczestniczyła w budowie i rozwoju zasobów firmy w regionie, liczących obecnie ponad 180 tys. mkw. powierzchni oddanej do użytkowania i przekazanej pod działalność klientów z różnych branż. Nowa dyrektor SEGRO z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad dziewięciu lat, poprzednio pracowała dla brytyjskiej firmy doradczej Donaldsons (obecnie DTZ).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane