PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa gra od marki Żywiec Zdrój

Autor: dlahandlu.pl 23 sierpnia 2016 14:46

Nowa gra od marki Żywiec Zdrój Fot. mat.pras.

16-go sierpnia rozpoczęła się gra „Zawsze Słońce”, organizowana przez Żywiec Zdrój, która łączy świat realny z wirtualnym. Gra polega na szukaniu słońc zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na wirtualnej mapie na www.zawszeslonce.pl. W sumie do znalezienia będzie 7100 słońc, a każde z nich kryje nagrodę. Akcja potrwa do 16-go października.

Dostępne są dwa warianty gry. Tryb MIASTO pozwala uczestnikom na szukanie słońc namalowanych na chodnikach 31 miast. Zastosowanie specjalnej farby hydrofobowej sprawia, że słońca widoczne są tylko wtedy, kiedy spadnie deszcz. Drugi tryb gry – MAPA – daje możliwość poszukiwania słońc na wirtualnej mapie Polski, dostępnej na stronie www.zawszeslonce.pl.

Aby przystąpić do gry nalezy kupić butelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk o pojemności 1,5l w promocyjnym opakowaniu i ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie na stronie www.zawszeslonce.pl należy wybrać tryb gry i aktywować kod. Każdy z kodów aktywny jest przez 24h i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca. Wszelkie informacje i wskazówki ułatwiające poszukiwanie słońc i ukrytych pod nimi nagród dostępne są pod specjalnie stworzonymi na potrzeby akcji „hasztagami”: (#zawszeslonce – daje podpowiedzi do szukania słońc na chodnikach miast, natomiast #zawszesloncenamapie – wskazuje lokalizacje słońc ukrytych na wirtualnej mapie).

Dla uczestników gry, którzy jako pierwsi odnajdą słońca czekają nagrody: 100 voucherów o wartości 1000zł każdy – do zrealizowania na portalu wakacje.pl, 1000 voucherów o wartości 100zł każdy – do zrealizowania w sklepach Decathlon oraz 6000 słonecznych toreb z symbolem „Zawsze Słońce”.

Kampania jest realizowana w ogólnopolskich kanałach TV, internecie - w tym w mediach społecznościowych. Działania są wsparte również materiałami POS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane