Nowa kampania dań gotowych marki Pudliszki

Autor: pr 15 września 2011 11:18

Nowa kampania dań gotowych marki Pudliszki

Kampania podkreśla najważniejsze dla konsumentów zalety dań tej marki, które zapewniają domowy smak dzięki recepturom polskich gospodyń oraz wykorzystaniu naprawdę dobrej jakości mięsa.

Dania gotowe tej marki to kilkanaście tradycyjnych potraw, które domowy smak zawdzięczają oryginalnym, sprawdzonym przepisom polskich gospodyń. Ich receptury opracowano dzięki konkursowi, w którym konsumentki wysyłały swoje domowe przepisy na dania. Jedna z laureatek - pani Magda Tylman - występuje w najnowszej reklamie marki. Jej receptura na gołąbki okazała 6 lat temu się najlepsza i od tamtej pory gołąbki Pudliszek są przygotowywane właśnie na podstawie tego przepisu.

Dania Pudliszki to także dbałość o jakość, zwłaszcza mięsa. Marka posiada surowe procedury selekcji rodzajów mięsa oraz systemu jego kontroli i stosuje tylko mięso dobrej jakości. W daniach Pudliszki nie używa się mięsa odkostnianego mechanicznie ani konserwantów. Te zasady to odpowiedź na obawy konsumentek, które często nie ufają zawartości dań w słoikach. Dania Pudliszki to pewność domowego smaku i wysokiej jakości, której można zaufać.

Kampania telewizyjna z autorką Pudliszkowych gołąbków jest obecna na antenach większości ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Uzupełnia ją kreatywna kampania internetowa, w ramach której na jednym z najpopularniejszych portali internetowych - Wirtualnej Polsce - stworzono specjalny serwis poświęcony domowej kuchni oraz jakości dań gotowych Pudliszki. Dania otrzymują także silne wsparcie w punktach sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ostrowiczanka 2011-09-23 08:21:12

    no własnie, że to ni kit ale moja sąsiadka te owe gołąbki robi:)wysmienite:)

  • Jan 2011-09-16 13:43:43

    Super KIT.... Zdziwicie sie jak poznacie dokładną recepturę

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane