Nowa kampania piwa Żubr

Autor: pr 5 czerwca 2013 14:13

Nowa kampania piwa Żubr

Rozpoczęła się nowa kampania Żubra. Głównym elementem ogólnopolskiej kampanii jest spot, który będzie emitowany w telewizji od 8 czerwca. Obecnie można go obejrzeć przedpremierowo na fanpage'u marki na Facebooku.

Nowy spot Żubra wpisuje się w konwencję dotychczasowych, znanych reklam marki, słynących z subtelnego humoru, zabawy konwencją i gier słownych. Tym razem hasło nawiązuje do poszukiwania naturalnej równowagi, nawiązując również do warzenia piwa. Główny bohater spotu - Żubr, nieodłącznie kojarzący się z naturą, przyrodą i spokojem - jest pokazany w reklamie jako „Wywarzony z natury".

Za koncepcję kreatywną i realizację spotu odpowiada agencja Paralotna. Reklama będzie emitowana w największych ogólnopolskich stacjach TV. Obecnie spot można obejrzeć przedpremierowo na facebookowym profilu marki.

- Żubr to piwo kojarzące się ze spokojem i przyrodą. Jego naturalnym otoczeniem jest puszcza, w której odzyskuje charakterystyczną dla siebie równowagę. Dlatego spotowi towarzyszy hasło „Wywarzony z natury" - powiedziała Aleksandra Zarychta-Kuzalska, kierownik ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej.

Letnia kampania Żubra obejmuje także OOH (billboardy) i działania w Internecie (m.in. konkursy dla konsumentów oraz też działania na profilu marki na Facebooku, gdzie obecnie spot jest dostępny przedpremierowo). Kampanię będą wspierać także sponsoring Lata z Radiem, reklama prasowa oraz działania w gastronomii i handlu. Kampania potrwa do końca sierpnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane