PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa linia bakalii przekąskowych Bakalland

Autor: pr 11 kwietnia 2016 12:51

Nowa linia bakalii przekąskowych Bakalland Fot. Bakalland

Nowa linia bakalii przekąskowych Bakalland to spójna i unikalna oferta aż pięciu słodkich i słonych wariantów smakowych, dająca możliwość aranżacji atrakcyjnych wizualnie i produktowo bloków ekspozycyjnych.

Nowe produkty Bakalland to dobrze znane i lubiane przez konsumentów żurawina, migdał, orzech arachidowy, kukurydza czy kokos w zupełnie nowej odsłonie i ulubionych przez konsumentów smakach. Intrygujące nazwy oraz atrakcyjne opakowania – Koko Loko, O! Żesz Sezam, Love Las, Cud Miód i Słona Ona – przyciągają wzrok i uwagę konsumenta. 

O! Żesz Sezam
To prażony orzech arachidowy w miodzie i sezamie. 
Sugerowana cena: 2,59 zł

Cud Miód
To kuszące smakiem połączenie prażonych orzechów nerkowca z miodem oraz prażonej kukurydzy również z dodatkiem miodu. 
Sugerowana cena: 3,99 zł

Koko Loko
W opakowaniu znajdziemy egzotyczne i innowacyjne połączenie prażonych orzechów nerkowca z kawałkami kokosa oraz niebiańską kostkę kokosową oblaną mleczną czekoladą. 
Sugerowana cena: 3,99 zł

Love Las
To innowacyjne połączenie żurawiny dosładzanej sokiem z jagód oraz migdałów muśniętych białą czekoladą w otoczce z owoców leśnych. 
Sugerowana cena: 3,99 zł

Słona Ona
Produkt bazujący na wysokiej jakości kukurydzy z Hiszpanii oprószonej solą morską. 
Sugerowana cena: 2,59 zł

Jednorazowa porcja w małym i łatwym w otwarciu opakowaniu 50 g, a także niewielki koszt jednorazowy powodują, że oferta Snack Attack doskonale sprawdzi się w strefie przykasowej jako szybko rotujące produkty impulsowe. Ponadto, kolorowe opakowania w ekspozycyjnych kartonach dwufaceowych pozwolą na stworzenie atrakcyjnej ekspozycji w sklepie. Produkty dostępne są również w wersji clip strip, co umożliwia dowolną crosslokalizację produktów np. w strefach z napojami, alkoholami, prasą, odzieżą sportową – wszędzie tam, gdzie można wywołać impulsową potrzebę zakupową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane