Nowa linia produktów w ofercie Sokołowa

Autor: pr 4 września 2017 12:42

Nowa linia produktów w ofercie Sokołowa fot. materiały prasowe

Sokołów S.A. innowacyjnie rozszerza swój asortyment, wprowadzając linię produktów
„Z gruntu dobre”. Nowe produkty zawierają wyłącznie warzywa oraz składniki roślinne (kasze, pestki, nasiona, orzechy) i naturalne przyprawy. Jest to propozycja dla osób, które chcą w prosty i wygodny sposób wzbogacić swój codzienny jadłospis w produkty roślinne.

Nowa, bezmięsna linia, jest odpowiedzią firmy na zmieniające się trendy żywieniowe i coraz częściej spotykaną wśród konsumentów postawę określaną jako fleksitarianizm.

- Wybory konsumentów i ich satysfakcja wyznaczają kierunki rozwoju naszej firmy. Uważnie obserwujemy styl życia Polaków i aktywnie reagujemy na powstające potrzeby. Zauważyliśmy, jak wiele osób chce urozmaicić swoją dietę, wprowadzając do niej więcej różnorodnych produktów i stało się to impulsem do stworzenia tej linii. To z kolei pozwoliło nam dostrzec potrzeby zupełnie nowej grupy konsumentów, dla której dotychczas nie mieliśmy żadnej propozycji – dla osób na diecie bezmięsnej – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Sokołów S.A.

„Z gruntu dobre” to szeroka gama produktów i smaków: Pasta z białej fasoli, Pasta z cukinii z suszonymi pomidorami, Pasta warzywna z ciecierzycą, Pasztet warzywny, Pasztet z soczewicy z żurawiną. Produkty nie zawierają izolatów lub koncentratów białek (np. sojowych, grochu, jaj), ani żadnych substancji dodatkowych. Linia „Z gruntu dobre” powstaje z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa – to produkty z tzw. „czystą etykietą”, zawierające wyłącznie naturalne dodatki.

Koncept i smaki nowej linii powstały w Centrum Rozwoju Produktu firmy Sokołów S.A. Podczas prac nad recepturami Sokołów zapytał o ocenę nowych smaków blogerów kulinarnych, z którymi firma regularnie współpracuje. 

W momencie wprowadzenia na rynek, produkty Sokołów „Z gruntu dobre” można będzie nabyć w sklepach własnych Delikatesy Mięsne Sokołów, a dystrybucja będzie stopniowo rozszerzana o kolejne placówki. Ze względu na fakt, iż są to produkty świeże, będą dostępne w lodówkach.

Seria Sokołów „Z gruntu dobre” będzie sukcesywnie rozszerzana o kolejne propozycje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jan 2017-09-04 15:50:24

  skopiowali PEKPOL

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,27

 • Min

  4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane