Nowa odsłona kampanii reklamowej piwa Tyskie 

Autor: wirtualnemedia.pl 31 maja 2016 10:34

Nowa odsłona kampanii reklamowej piwa Tyskie  Fot. mat.pras.

Nowy spot Tyskiego pokazuje ucieczkę Mazura i Mecenasa, dezerterów z armii austro-węgierskiej, przed Oberlejtnantem Von Steinem. Pościg drogowy jest relacjonowany jak akcja na boisku piłkarskim. W finałowej scenie bohaterzy razem z tłumem kibiców wznoszą toast: „Za piłkę! Za kibiców! Za zwycięstwo!” - podają Wirtualnemedia.pl.

Kampania piwa Tyskie pokazująca przygody Mazura i Mecenasa jest prowadzona od początku marca br. W pierwszej odsłonie bohaterowie uciekli z koszar, a w kolejnej przyjechali do czeskiego browaru.

Obecny etap działań obejmuje również limitowaną serię butelek i puszek Tyskiego z etykietami zawierającymi 21 piłkarskich toastów (m.in. „Za zwycięstwo!” ,„Za emocje!”, „Za gola w ostatniej minucie!”, „Za tyle goli, ile strzałów!”, „Za obronę przez atak!”) oraz wizerunkiem Mazura i Mecenasa z hasłem „Najlepsi kibice w historii, dla biało czerwonych, przy Tyskim. Najlepszym w naszej historii”. Ponadto do wielopaków dołączone są biało-czerwone flagi Tyskiego dla kibiców, a 10 czerwca w Warszawie ruszy akcja specjalna.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane