PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowa odsłona kampanii z Leszkiem Chmielewskim

Autor: pr 19 maja 2016 13:58

Ruszyła nowa odsłona kampanii z Leszkiem Chmielewskim, który w tym roku prezentuje kolejne dwa warianty z rodziny Lecha: Lecha Free oraz nowość Lecha Ice Mojito. Do tej pory działania w ramach kampanii „Leszka Chmielewskiego” dotyczyły marki Lech Premium.

- W tym sezonie Leszek Chmielewski będzie inspirował ludzi na całym świecie, nie tylko
z pomocą piwa Lech Premium, ale również Lech Ice Mojito i Lech Free. Spoty obu produktów, osadzają widza w różnorodnych egzotycznych sceneriach i zwracają uwagę na najważniejsze cechy każdego z wariantów: orzeźwienie Lechem Ice Mojito oraz wolność jaką daje bezalkoholowy Lech Free. Punktem wspólnym reklam oraz całej kampanii, tradycyjnie jest nie tylko Leszek, ale także humor - mówi Mateusz Banach z Kompanii Piwowarskiej.

W spocie Lecha Ice Mojito, Leszek Chmielewski, przybywa na małą, tropikalną wyspę. Rozbitkowie, którzy utknęli pośrodku oceanu, marzą o ochłodzie. Na horyzoncie pojawia się samolot Leszka Chmielewskiego z ładunkiem,  który przynosi orzeźwienie: skrzynią wypełnioną schłodzonym Lechem Ice Mojito, czyli połączeniem piwa Lech Premium z lemoniadą o rześkim smaku mojito. 

Drugi spot przenosi widzów do gorącego kraju, w którym pojawienie się Leszka zmieniło jego historię i samych mieszkańców. Dzięki bezalkoholowemu Lechowi Free poczuli się naprawdę wolni, zainspirowani do zabawy i nieograniczonej swobody. Ulice miasta wypełnili uśmiechnięci, kolorowi i roztańczeni mieszkańcy, którzy radość i wolność mają w swojej naturze. 

Za przygotowanie spotów i kampanii odpowiadają: GPD - kreacja oraz nadzór egzekucyjny,
OTO Film – produkcja spotu oraz Televisor – postprodukcja. Komunikację PR prowadzi Tailor Made PR. Kampania z Lechem Free i Lechem Ice Mojito zyska również szerokie wsparcie w sklepach oraz na eventach w całej Polsce. Oba spoty będą emitowane w największych kanałach ogólnopolskich oraz stacjach tematycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane