Nowa odsłona Krakusków

Autor: pr 13 października 2017 13:38

Nowa odsłona Krakusków fot. materiały prasowe

Cała rodzina Krakusków przeszła właśnie gruntowną przemianę – ich dobrze znany i lubiany smak pozostał ten sam, natomiast Bahlsen postanowił nadać im nową oprawę w postaci odświeżonych opakowań.

Modyfikacji uległ przede wszystkim logotyp – od teraz jest on nieco większy, nadając opakowaniu unikalny charakter i natychmiastową rozpoznawalność. Większa nazwa rodzaju ciasteczek ułatwi ich identyfikację, a rozróżnienie poszczególnych wariantów produktowych ułatwiają natomiast charakterystyczne banderole oraz nowoczesna prezentacja produktu, która pomoże konsumentowi odnaleźć swój ulubiony wariant Krakusków. Zmiany zachodzą także w innych produktach Krakusków – Paluszkach, w których jeszcze bardziej podkreślono apetyczność produktu, oraz Petit Beurre i Maltankach, gdzie w nowej szacie graficznej wyraźnie daje się odczuć powiew nowoczesności.

Gruntowna zmiana strategii marki powiązana jest także z modyfikacjami w kluczowych dla marki segmentach ciastek kruchych i kruchych z czekoladą. Tu powiększono opakowania w dziewięciu najważniejszych produktach o średnio 20-30%. Wiąże się to z oczekiwaniami konsumentów, którzy pragną oferowania ich ulubionych ciasteczek w dużych, rodzinnych opakowaniach przy zachowaniu przystępnej ceny.

W ramach wprowadzenia nowej platformy pozycjonowania przewidziane jest silne wsparcie działań reklamowych ATL i BTL. Kampania będzie widoczna w telewizji oraz Internecie w kanałach komunikacji marki. Krakuski zyskają nową stronę WWW, która ruszy już niebawem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,84

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane