Nowa seria konserw GoldenCan od ZM Łuków

Autor: pr 28 marca 2017 09:27

Nowa seria konserw GoldenCan od ZM Łuków

Na rynku pojawiła się nowa seria konserw GoldenCan. Serię tworzą szynka, schab, karczek, łopatka i boczek. Każdy produkt to 96% wyselekcjonowanego mięsa w kawałkach, otoczonego aromatyczną galaretką. Produkty przygotowane są bez dodatku glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników.

Zakłady Mięsne Łuków, produkujące konserwy już od ponad 40 lat, wzbogaciły swoją ofertę konserw o innowacyjną linię GoldenCan, która prezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tę kategorię produktów. To, co wyróżnia mięsa GoldenCan na rynku to bardzo wysoka mięsność i struktura produktu – w puszcze zamknięte zostały całe kawałki wysokogatunkowego mięsa wieprzowego. Produkty nie zawierają glutaminianu, fosforanów, sztucznych barwników. Ponadto seria GoldenCan to wyjątkowy, minimalistyczny design utrzymany w ekskluzywnej kolorystyce czerni i złota.

Mięsa GoldenCan, dzięki swojemu unikalnemu charakterowi, są nie tylko świetnym rozwiązaniem na tradycyjną kanapkę, ale mogą stanowić idealny składnik wyszukanych przekąsek. Dlatego wprowadzeniu linii na rynek towarzyszy elegancko wydany folder z propozycjami finezyjnych przystawek z mięsami GoldenCan w roli głównej oraz strona internetowa – www.goldencan.pl.
Mięsa GoldenCan dostępne są w puszkach o gramaturze 300g. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,08

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane