PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Nowa sieć Małpka Express chce mieć do końca roku 80 lokalizacji

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2012 12:53

Nowa sieć Małpka Express chce mieć do końca roku 80 lokalizacji

W drugiej połowie marca zadebiutowała na rynku nowa sieć sklepów convenience Małpka Express. Sklepy tej sieci otwierane są przy pasażach handlowych Czerwona Torebka. Do końca roku Małpki mają pojawić się w wszystkich oddanych do użytku - 80 pasażach Czerwonej Torebki. Trwają też testy tego konceptu jako sklepu, działającego poza pasażem handlowym.

Obecnie w Poznaniu w kilku lokalizacjach trwają przygotowania do uruchomienia placówek testowych, które wykażą jak koncept ten sprawdza się poza pasażami handlowymi. - Po okresie testów zdecydujemy, jak będzie wyglądał rozwój terytorialny tej sieci - informuje Łukasz Rybczonek, dyrektor departamentu marketingu w Małpka Express.

Prowadzeniem sklepów będą zajmowali się partnerzy, którzy zdecydują się na prowadzenie sklepu pod tym szyldem. - Obecnie trwają rozmowy z osobami, prowadzącymi działalność gospodarczą i zainteresowanymi współpracą z nami - mówi Łukasz Rybczonek.

W asortymencie Małpki Express znajdują się m.in. artykuły spożywcze, słodycze, szeroki wybór alkoholi oraz prasa. Wartością dodaną dla klientów odwiedzających lokale sieci będzie wydzielona strefa cafe-bistro, gdzie będą serowane ciepłe przekąski, w tym hot-dogi oraz kawa w cenach od 0,99 groszy do 2,5 zł za kubekod 0,1 do 0,4 l. - Cena kawy będzie magnesem naszego sklepu - informuje Łukasz Rybczonek.

Ponadto w Małpce Express będzie można skorzystać z usług pocztowych firmy InPost, doładować telefon komórkowy oraz opłacić rachunki.

Operator zapewnia wyposażenie sklepu, zatowarowanie i szkolenia. Jedynie kasa fiskalna to wydatek leżący po stronie partnera. Poszukiwane są głównie osoby posiadające doświadczenie w handlu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Damian 2012-04-23 10:01:32

  Do przedsiębiorców rozważających podjęcie współpracy na zasadach ajencji. Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów finansowych w związku z prowadzeniem ajencji. Czytaj umowę. Jeżeli nie zawiera ona precyzyjnej informacji o prowincjach na asortyment,kosztach prowadzenia działalności,precyzyjnych informacjach o obowiązkach i prawach. Nie podpisuj! Ponieważ każda inna umowa bez tych zapisów narazi cię na poważne problemy finansowe. Dobrym przykładem takich umów jest umowa z siecią żabka. Na forum ajentów tej sieci można pobrać treść umowy, zapoznać się z kosztami prowadzenia ajencji. Jako że Małpki są bardzo podobnym do Żabek koszty i warunki pracy w tej sieci nie będą zapewne bardzo odbiegały od rzeczywistości.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane