Nowa umowa najmu w Galerii Rondo Wiatraczna

Autor: pr 13 kwietnia 2017 12:05

Postępują prace przy budowie i komercjalizacji Galerii Rondo Wiatraczna. W ostatnim czasie do grona najemców galerii dołączył sklep Excellent Office. Najemca zajmie lokal o powierzchni ok. 78 m kw., który umiejscowiony będzie na parterze, przy jednym z głównych wejść, od strony ulicy Grochowskiej.

Excellent Office to szybko rozwijająca się sieć sklepów oferujących artykuły szkolne, plastyczne, biurowe, papiernicze i kreślarskie, tusze i tonery do drukarek oraz galanterię biurową.

- Potencjał projektu doceniają najemcy. W zaledwie kilka miesięcy udało nam się skomercjalizować niemal cały obiekt. Na tym etapie rozpoczęliśmy także komercjalizację powierzchni z przeznaczeniem na stoiska handlowe w częściach wspólnych Centrum – mówi Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor ds. najmu w firmie Dantex, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. – W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy najmu z firmami „Caroline – sztuczna biżuteria”, „Damas Food”, „Power Up – Odżywki dla Sportowców”, jak również „Sushi Panda”, „Wyjątkowy Prezent” oraz „Bolt – E-papierosy i Militaria” –  dodaje Elżbieta Kowalczyk.

Jak dotąd do grona najemców dołączyli m.in. Rossmann, McDonald’s, Millennium Bank, Biuro Podróży ITAKA, Grycan, In medio, Dunkin’ Donuts, Świat Książki, Cukiernia Sowa, Apteka ZIKO, Restauracja OLIMP, Amrit Kebab, City Fit, Maxi Bazar, Ziaja i wielu innych. Trzon Galerii stanowić będzie supermarket spożywczy Społem o powierzchni ok. 1 500 m kw.

Budowa Centrum rozpoczęła się wiosną 2016 roku. Projekt powstaje w  jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na handlowej mapie stolicy, na terenie dawnego Universamu Grochów,
u zbiegu ulic Grochowskiej, Alei Stanów Zjednoczonych oraz Alei Waszyngtona.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,97

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8293

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane