Nowa woda dla dzieci od Nestlé

Autor: pr 15 grudnia 2016 11:11

Nowa woda dla dzieci od Nestlé Fot. mat.pras.

Z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 12 lat Nestlé Waters wprowadza na rynek nowość: wodę Nestlé Pure Life – „Bystrzacha” o pojemności 0,5 l.

W swojej kampanii marka ponownie kładzie szczególny nacisk na edukację i pomoc dzieciom oraz rodzicom w zrozumieniu korzyści płynących ze zdrowego nawodnienia.

Dotychczas, oferta produktów Nestlé Waters przeznaczonych dla najmłodszych dzieci i ich rodzin obejmowała butelki o pojemności 330 ml. Starsze dzieci potrzebują jednak większej ilości dziennej dawki wody, dlatego specjalnie dla nich, marka Nestlé Pure Life przygotowała poręczne butelki niegazowanej wody źródlanej o pojemności 500 ml z wygodnym korkiem.

Oprócz nowego formatu butelki wody, elementem, który wyróżnia nowy produkt jest specjalne miejsce na etykiecie, w którym dzieci mogą wpisać swoje imię lub „ksywkę”. Etykiety występują w trzech różnych wzorach kolorystycznych: „Kosmiczna Gwiazda”, „Arcymistrzunio” i „Bystrzacha”, ale wszystkie mają ten sam kod kreskowy. W każdej zgrzewce znajduje się miks trzech etykiet.

Dodatkowo, na zgrzewkach znajduje się zagadka w postaci labiryntu, z którą poradzi sobie każdy bystrzak. Wszystkie działania wpisują się w strategię marki, która przywiązuje szczególną wagę do edukacji rodzin, przede wszystkim w zakresie prawidłowego i regularnego picia wody, co wpływa na kształtowanie odpowiednich nawyków i zdrowego trybu życia.

Głównym założeniem działań marki jest wsparcie sprzedaży wchodzącego na rynek nowego formatu wody Nestlé Pure Life „Bystrzacha” oraz promowanie zdrowego nawyku picia wody w okresie zimowym. Wielokanałowa kampania komunikowana jest poprzez opakowania butelek i zgrzewek, działania PR oraz materiały POS.

Rekomendowana cena butelki wody Nestlé Pure Life „Bystrzacha” 0,5 l to 1,49 zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,79

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane