Nowe bakteriobójcze uniformy pracowników Carrefoura

Autor: www.dlahandlu.pl na podstawie youtube.com 26 kwietnia 2017 13:24

Nowe bakteriobójcze uniformy pracowników Carrefoura fot. za youtube.com

Sieć Carrefour na firmowym kanale YouTube zaprezentowała nowy uniform dla pracowników. Ubranie jest wykonane z tkaniny CottonX, która ma właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze. Dzięki temu uniform działa jak tarcza przeciwko zarazkom.

Wynalazcą CottonX jest Jeff Gabbay. - W naszych laboratoriach opracowaliśmy innowacyjną technologię umieszczania cząsteczek miedzi we włóknach bawełny za pomocą fal ultradźwiękowych. Miedź ma działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dzięki niej CottonX zabija zarazki, które osiadają na powierzchni tkaniny - wyjaśnia wynalazca.

- Kiedy dowiedziałem się o CottonX byłem pod wrażeniem, ale to co zobaczyłem pod mikroskopem było jeszcze bardziej imponujące. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe technologie, które mogą poprawiać komfort pracy naszych pracowników. Dlatego postanowiliśmy wypróbować CottonX i tak powstał nasz innowacyjny uniform.W projekcie pomagała nam pani Iza, która pracuje w uniformie, który o nią dba - mówi Robert Noceń, sekretarz generalny Carrefour Polska.

Czytaj również: 6,5 mln zł na nowe ubrania dla pracowników Lidla

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane