Nowe drukarki paragonowe od Intermec

Autor: produkty 18 kwietnia 2012 10:52

Nowe drukarki paragonowe od Intermec

Intermec wprowadza przenośne drukarki paragonowe PR2 i PR3. Nowe drukarki zaprojektowano z myślą o pracownikach wykonujących swe obowiązki w terenie - odpowiedzialnych m.in. za rozliczanie płatności w ramach dostaw bezpośrednich, usługi realizowane w terenie, obsługę mobilnych punktów sprzedaży.

 Nowe modele oferują najszybszy w swojej klasie czas wydruku pierwszego paragonu. Komfort pracy zapewnia zawarty w zestawie klips paskowy, który ułatwia noszenie urządzenia, można także dokupić szlufkę lub pasek na ramię.

Modele mogą współdzielić stację dokującą FlexDock z komputerami przenośnymi Intermec, zapewniając wiele możliwości transmisji danych i rozwiązań w zakresie ładowania. Dokowanie modułowe umożliwia nawet o 20 proc.niższe koszty wdrożenia w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dokującymi oraz nawet o 70 proc. niższe koszty przyszłych modernizacji.

Inteligentne monitorowanie zużycia baterii pozwala zminimalizować koszty wymiany oraz zwiększyć wydajność pracy. Baterie można wymieniać w terenie i ładować niezależnie od drukarki, co zwiększa wygodę i sprawność operacyjną i zmniejsza koszty wymiany baterii o ponad 50 proc. w całym okresie żywotności urządzenia.

 Można je bezpiecznie połączyć za pośrednictwem BluetoothŸ 2.0, USB lub IrDA z wybranymi urządzeniami Intermec oraz innymi komputerami przenośnymi, tabletami i smartfonami. Modele PR2 i PR3 to jedyne drukarki, które oferują opcjonalne zintegrowane złącze PCI obsługujące szyfrowanie MSR i EAS, które umożliwia bezpieczne przeprowadzanie płatności w terenie.
Drukarki PR2 i PR3 są dostępne na całym świecie przez kanały dystrybucji Intermec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,29

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane