Nowe drukarki w ofercie Zebra Technologies

Autor: pr 20 września 2012 09:20

Nowe drukarki w ofercie Zebra Technologies

20 września 2012 w Warszawie firma Zebra Technologies zaprezentuje swój sprzęt i najnowsze rozwiązania podczas otwartej konferencji połączonej ze szkoleniem dla partnerów handlowych.

Najnowszy sprzęt Zebra Technologies to m.in:

• Drukarki HC100, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom są bardzo łatwe w obsłudze i wymagają minimalnego szkolenia ich użytkowników. Urządzenia drukują opaski na rękę, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w służbie zdrowia (identyfikacja pacjentów) czy podczas imprez masowych (identyfikacja uczestników festiwali, koncertów itd.).

• GC420 - niewielkie drukarki biurkowe, które sprawdzają się w organizacjach różnej wielkości, w sektorze handlowym, produkcyjnym, transportowym i logicznym oraz w służbie zdrowia. Te małe, 4-calowe urządzenia dają możliwość odpowiedniego etykietowania próbek laboratoryjnych, identyfikacji pacjentów czy znakowania dokumentów, zapewniając wysoki standard organizacji pracy i tym samym bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

• Drukarki ZXP3 - unikalne produkty na rynku drukarek do kart. Posiadają łatwe w użyciu funkcje, takie jak Load-N-Go TM dla kasety z taśmą oraz wyświetlacz LCD z obsługą podpowiedzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane