PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe etykiety Żywiec Zdrój Smako-Łyk

Autor: pr 1 kwietnia 2015 10:12

Nowe etykiety Żywiec Zdrój Smako-Łyk Fot. Żywiec Zdrój

Produkty z portfolio Żywiec Zdrój Smako-Łyk od końca marca dostępne
są w opakowaniach z nowymi etykietami. Zmienia się nie tylko szata graficzna, ale także sposób komunikacji. Wprowadzeniu nowych etykiet towarzyszy konkurs „Pokaż Swoją Owocową Stronę”, który potrwa od 1 do 29 kwietnia.

Aktywacja jest kontynuacją kampanii promującej Owocową Stronę Żywiec Zdrój, czyli napojów stworzonych na bazie niegazowanej wody źródlanej połączonej ze smakiem owoców.


Każdy smak z portfolio produktów Żywiec Zdrój Smako-Łyk otrzymał nie tylko nową, kolorową grafikę, ale także nazwę. Obok znanej już konsumentom słonecznej brzoskwini i zmysłowej wiśni, pojawiła się też zakręcona cytryna, tajemnicza malina, figlarne zielone jabłko i szalona truskawka.

Wprowadzeniu nowych etykiet towarzyszy konkurs „Pokaż swoją owocową stronę”, poprzez który Żywiec Zdrój chce zachęcać do dzielenia się swoimi pasjami. Dzięki specjalnej aplikacji każdy uczestnik zabawy będzie mógł stworzyć animację prezentującą jego pasję, a następnie podzielić się nią ze znajomymi za pośrednictwem portalu Facebook lub drogą e-mail.
Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wgrać zdjęcia prezentujące hobby (z konta
na Facebooku, portalu Instagram lub bezpośrednio z dysku komputera) oraz odpowiedzieć na pytanie „Jak chcesz rozwinąć swoją pasję? Jak możemy Ci pomóc w jej realizacji?”.
Na autorów trzech najciekawszych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody – realizacja marzenia związanego z pasją o wartości do 10 tys zł każda. Aplikacja „Pokaż Swoją Owocową Stronę” oraz zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.owocowastrona.pl. Konkurs trwa od 1 do 29 kwietnia.
Za koncept kreatywny i realizację konkursu „Pokaż Swoją Owocową Stronę” odpowiada agencja VML Polska, natomiast zakupem mediów zajął się Mediacom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane