PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe marki i nowe koncepty w Millenium Hall

Autor: pr 18 lipca 2016 16:39

W ostatnich tygodniach do oferty Centrum Millenium Hall dołączyły aż cztery nowe marki, a kolejnych sześć salonów zostało poddanych przebudowie.

Z początkiem czerwca br., do grona najemców Millenium Hall dołączyło Atelier Alette by Ewelina Dec. Salon o powierzchni 61 mkw. znajduje się w w pobliżu Skweru Millenium Hall.

W ostatnich tygodniach Millenium Hall zwiększyło swój tenant mix o kolejnych trzech nowych najemców. Pierwszym z nich jest salon Bikini oferujący szeroki wachlarz bielizny i strojów kąpielowych. Butik zajmuje powierzchnię 52 mkw i znajduje się na poziomie 2. Z początkiem lipca br., do grona najemców dołączył stand E-Smoking World z bogatą ofertą e-papierosów i liquidów, zaś wcześniej, w czerwcu – Jawi z bogatą ofertą filmów i płyt CD oraz DVD. Oba stoiska znajdują się na poziomie 1.

W ostatnim czasie, na odświeżenie salonu oraz wzbogacenie oferty zdecydowała się marka Swiss, która oferuje szeroki wybór zegarków i biżuterii. Butik Swiss znajduje się na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 33 mkw. Na remodeling zdecydował się również salon marki Bytom (101 mkw) i Marilyn (46 mkw). To kolejne marki po Ochnik, V. Gianni oraz Love Bar, które w ostatnich miesiącach zdecydowały się na zwiększenie powierzchni najmu i/lub remodeling swojego salonu na terenie Millenium Hall. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane