PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe marki w Atrium Copernicus

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 25 października 2013 09:53

Grono najemców rozbudowywanego Atrium Copernicus w Toruniu powiększy się o nowego najemcę z branży biżuteria i akcesoria - salon Swiss. 23 października, w istniejącej części centrum otworzył się salon mody męskiej Ewtex. W ostatnim czasie do listy najemców nowej, rozbudowywanej części centrum dołączył salon jubilerski Apart i sklep obuwniczy Badura.

Salon Swiss zajmie prawie 27 mkw. powierzchni w nowej rozbudowywanej części Atrium Copernicus. Salon z modą męską Ewtex - ponad 100 mkw. 

Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec przyszłego roku będzie to największe centrum handlowe w mieście (blisko 50 tys. mkw. GLA), którego klienci będą mieli do wyboru najszerszą ofertę sklepów i punktów usługowych (145). 

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe - Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa - za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk Megastore.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane