Nowe marki w CH Ogrody

Autor: pr 7 kwietnia 2014 10:12

Lavard, Ochnik i Brange to kolejne marki, które pojawią się w Centrum Handlowym Ogrody.

Polska marka Lavard, oferująca odzież dla eleganckich mężczyzn na każdą okazję, otworzy nowy salon firmowy o powierzchni 108 mkw. Firma Ochnik, producent odzieży i galanterii skórzanej, zajmie 65 mkw. Szwajcarskie zegarki firmy Swatch będzie można kupić w nowym salonie firmy Brange o powierzchni 55 mkw.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 25 sklepów, a stopień komercjalizacji obiektu wynosi 65 proc. W chwili obecnej prowadzone są zaawansowane negocjacje z najemcami na kolejne 15 proc. powierzchni Centrum. Po ich zakończeniu poziom komercjalizacji Ogrodów, prowadzonej przez Acteeum oraz CBRE, wzrośnie do 80 proc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na koniec 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,05

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane