Nowe narzędzia wsparcia sprzedaży w internecie

Autor: pr 13 kwietnia 2015 11:19

Na rynku B2B zaczęły pojawiać się nowe narzędzia marketingowe, które pozwalają szybciej i skuteczniej dotrzeć do docelowego odbiorcy. Firmy mają dostęp do coraz ciekawszych i nowoczesnych narzędzi wspomagających procesy sprzedaży oraz kontaktu z klientami. Odnosi się to przede wszystkim do sklepów internetowych oraz dostawców internetowych usług.

ReTargeting – E-Mail
Narzędzie szczególnie wskazane dla firm typu e-commerce, jak i dla dostawców usług internetowych. System jest w pełni spersonalizowany, co maksymalizuje skuteczność procesu, a zawartość i czas wiadomości dostosowane są indywidualnie do profilu określonego odbiorcy. Praca z ReTargetingiem pomaga utworzyć automatyczne przypomnienia, oferty lub pojedyncze kupony, które zachęcają potencjalnych klientów do zakupu produktu. 

ReTargeting – Eyecatcher/Web-To-Print
Tak zwany „web-to-print” ReTargeting to przyciąganie odwiedzających strony www do sklepu online lub offline - kuponami do produktów, które oglądali, zaproszeniami na osobiste konsultacje lub wglądem do najnowszych katalogów. Ciekawym chwytem marketingowym są również kupony rabatowe, które zostają wysyłane do klientów i cieszą się szczególnie wysoką świadomością, gdyż namacalne oferty sprawiają, iż firma wydaje się bardziej kontaktowa i dzięki temu zyskuje uznanie w oczach klientów.

ReTargeting Leadów
Kolejną usługą jest dostarczanie całych pakietów danych użytkowników. Narzędzie umożliwia kontakt bezpośrednio z odwiedzającymi.

ReTargeting Mobilny
Gdy użytkownik pojawi się na stronie internetowej jako osoba niezalogowana i opuści ją bez dokonania zakupu lub rejestracji narzędzie pozwala na wysłanie jej sms po wizycie. Treść wiadomości zawiera link do pobrania aplikacji mobilnej firmy aby mógł kontynuować przeglądanie strony.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    3,01

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane