Nowe narzędzie do komunikacji Vendmedia firmy Pay2Vend

Autor: pr 24 kwietnia 2017 12:38

Nowe narzędzie do komunikacji Vendmedia firmy Pay2Vend fot. materiały prasowe

Vendmedia, czyli zarządzane internetowo monitory, wykorzystywane w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej -  to nowy, autorski produkt białostockiej firmy P2V Polska dla handlu,  zakładów pracy i instytucji.

P2V Polska umożliwia swoim klientom administrowanie kampaniami informacyjnymi i promocyjnymi, udostępniając im panel zarządzania siecią ekranów na ich własnych monitorach lub dostarczając im kompleksowe rozwiązanie wraz z ekranami LCD.  

Klient loguje się do platformy internetowej i samodzielnie zarządza treściami, które chce komunikować odbiorcom. Innowacyjność  tego rozwiązania polega też na monitorowaniu przebiegu kampanii na wszystkich ekranach i bieżącym raportowaniu emisji. 
Informacje są przekazywane w czytelnej i atrakcyjnej formie – od treści pisanych, poprzez zdjęcia i grafiki, po filmy. Monitory mogą być też instalowane na urządzeniach vendingowych, czyli automatach sprzedających żywność i napoje, dostarczanych do biur i zakładów pracy przez  współpracującą z P2V Polska, firmą vendingową Ideal Group – założoną i zarządzaną również przez Andrzeja Nartowicza.

Rozwiązanie vendmedia sprawdza się również w komunikacji zewnętrznej – np. na dworcach, w sklepach i galeriach handlowych, w ciągach komunikacyjnych w miastach, na przystankach  autobusowych, czy w środkach komunikacji miejskiej, ale też w biurowcach, na uczelniach i w szkołach. Za ich pośrednictwem można realizować kampanie informacyjne, promocyjne, kreować wizerunek marki, czy wspierać działania sprzedażowe.

P2V Polska sp. z o.o. jest twórcą i dostawcą innowacyjnej, autorskiej technologii pod nazwą Pay2Vend, dedykowanej do urządzeń vendingowych. Obejmuje ona obsługę płatności za pomocą kart i breloków zbliżeniowych (docelowo z wykorzystaniem aplikacji mobilnej) oraz  zarządzanie indywidualnymi kontami przez użytkowników. To pierwsza tego typu technologia stworzona w Polsce, ukierunkowana na vending.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane