PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe opakowania jogurtów Danone Natura

Autor: pr 12 lipca 2012 11:50

Nowe opakowania jogurtów Danone Natura

Dobrostan krów to dobre mleko, a dobre mleko to dobre jogurty. Przekonuje o tym krowa Danka na nowych opakowaniach jogurtów Danone Natura. W ten sposób Danone komunikuje konsumentom wybrane elementy swojego programu pod nazwą Zrównoważone Rolnictwo Danone. Danone oferuje trzy nowe warianty opakowania jogurtów Natura.

Na każdym uśmiechnięta krowa Danka wyjaśnia dlaczego zawsze jest w dobrej formie i może dawać dobre mleko:

„Nazywam się Danka. Wszyscy w gospodarstwie znają moje imię. Czuję, że mnie tu lubią."

„Jestem w dobrej formie. Lubię spacery i nie odmawiam sobie popołudniowej drzemki. W końcu dobre samopoczucie jest najważniejsze."

„Nie ma to jak sałatka domowej roboty. Ze wszystkich pysznych rzeczy najbardziej smakują mi te przygotowane w gospodarstwie."

Przyczynkiem do nowej komunikacji jest fakt, że firma rozwija obecnie program pod nazwą Zrównoważone Rolnictwo Danone, którego jednym z trzech filarów jest zapewnienie dobrostanu krów i jakości mleka. Działania prowadzone są na szeroką skalę, ponieważ Danone odbiera mleko od ok. 17 tysięcy krów.

Ewa Zacharewicz, kierownik ds. relacji zewnętrznych i komunikacji w Danone mówi: „Krowa Danka na nowych opakowaniach jogurtów Danone Natura w prostych komunikatach przekazuje konsumentowi idee programu Zrównoważone Rolnictwo Danone. Dbałość o zwierzęta jest miarą naszego człowieczeństwa. W przypadku krów to nie tylko obowiązek rolników, ale też nasza odpowiedzialność jako producenta. Dlatego troska o zwierzęta hodowlane, o ich bezpieczeństwo, warunki, w jakich żyją i ich samopoczucie jest jednym z filarów programu Zrównoważone Rolnictwo Danone, który prowadzimy wspólnie z rolnikami - naszymi stałymi dostawcami mleka."

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane