Nowe piwo na rynku - Książęce Jasne Ryżowe

Autor: pr 29 kwietnia 2013 10:08

Nowe piwo na rynku - Książęce Jasne Ryżowe

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego marka Książęce wprowadza orzeźwiającą nowość - Książęce Jasne Ryżowe. To jedno z nielicznych piw na polskim rynku z dodatkiem ryżu

Jasne Ryżowe to piwo skomponowane ze słodu pilzneńskiego, z dodatkiem ziaren białego ryżu i unikatowej mieszanki aromatycznych chmieli. Dodatek ryżu nadaje mu jasną barwę i sprawia, że doskonale gasi pragnienie. Z kolej aromatyczne chmiele tworzą rześki, zielono-owocowy aromat oraz wyraźnie wyczuwalną goryczkę. To połączenie sprawia, że nowość posiada doskonałe właściwości orzeźwiające, dlatego polecana jest jako piwo letnie.

Marka otrzyma w tym roku silne wsparcie prosprzedażowe. W handlu dostępne będą liczne materiały POS dedykowane Jasnemu Ryżowemu, m.in. standy, kominy, kartony ekspozycyjne, wobblery i owijki. Książęce kontynuować będzie obecność reklamową poprzez emisję spotów telewizyjnych oraz rozszerzając obecność w telewizji o billboardy sponsorskie. Po raz pierwszy widoczność marki zostanie zapewniona poprzez komunikację outdoorową. Nie zabraknie również działań w internecie, w tym w social media oraz wsparcia PR.

- Jesteśmy jednym z nielicznych browarów posiadających w ofercie piwo warzone z dodatkiem ryżu. Innowacyjna receptura Jasnego Ryżowego wpisuje się w trend poszukiwania przez konsumentów ciekawych gatunków piwa. Oferując co pewien czas nowe piwne style, chcemy zachęcać miłośników złotego trunku do odkrywania bogactwa piwnego świata.- mówi Marta Andreasik, Specjalista ds. PR w Kompanii Piwowarskiej.

Nowy wariant Książęcego dostępny jest w handlu nowoczesnym i tradycyjnym oraz w wybranych lokalach gastronomicznych. Jasne Ryżowe można kupić w butelce 500 ml oraz w 4-packu wraz Czerwonym Lagerem, Ciemnym Łagodnym i Złotym Pszenicznym. Cena rekomendowana za butelkę 500 ml to 3,29 zł w handlu nowoczesnym i 3,49 zł w handlu tradycyjnym. Produkt dostępny będzie w sprzedaży do wyczerpania zapasów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane