PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe rozwiązania i nowości produktowe w wołomińskim hipermarkecie Carrefour

Autor: www.dlahandlu.pl 6 października 2016 12:26

Nowe rozwiązania i nowości produktowe w wołomińskim hipermarkecie Carrefour fot. materiały prasowe

6 października Carrefour Polska otworzył w Wołominie swój nowy hipermarket. Oprócz znanych i sprawdzonych konceptów handlowych sieci, w nowym sklepie Carrefour wprowadził kolejne nowe rozwiązania i nowości produktowe.

Nowy hipermarket na powierzchni ponad 4 100 m kw. zaoferuje prawie 25 000 produktów. (Pierwotnie planowana powierzchnia do wynajęcia obejmowała 5700 mkw.)

Carrefour mieści się w Galerii Wołomin przy ulicy Geodetów 2 i jest to ten sam  koncept handlowy, co otwarty w 2015 roku sklep w Jaworznie. Tym samym Carrefour Polska powiększył swoje portfolio wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w Polsce do 85 sklepów.

Hipermarket oferuje m.in. dział „Kuchnie Świata” oraz działu produktów prozdrowotnych, w tym ponad 1200 produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych, bez laktozy, a także produktów dla diabetyków.

- Wprowadzając nowe rozwiązania i stale udoskonalając format hipermarketów, budujemy silną pozycję Carrefour na polskim rynku, a także nieprzerwanie dbamy o zainteresowanie klientów. Przy każdej inwestycji ze szczególną dbałością podchodzimy do 5 strategicznych dla Carrefour obszarów, jakimi są: jakość, wybór, niskie ceny, zdrowie oraz bliskość, zarówno poprzez dostępność sklepów, ale co ważniejsze – przez bliskość w relacjach z klientami – mówi Gilles Ballot, Dyrektor ds. Eksploatacji Hipermarketów w Carrefour Polska. – Hipermarket w Wołominie jest kolejnym sklepem wielkopowierzchniowym, który Carrefour otworzył w Polsce. Obiekt został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów, ale także z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wykorzystaliśmy w nim nie tylko wszystkie innowacje wprowadzone przez Carrefour na przestrzeni ostatnich 2 lat, ale także nowe rozwiązania handlowe oraz technologie, wykorzystujące nasze międzynarodowe doświadczenie handlowe i odpowiadające na aktualne oczekiwania mieszkańców Wołomina - dodaje Gilles Ballot.

- W sklepie dostępne będzie świeżo wypiekane na miejscu pieczywo oraz wyroby cukiernicze, a także bogaty wybór wędlin i serów sprzedawanych w ladach tradycyjnych. Klienci poszukujący wyrobów mięsnych, powstających na miejscu, będą mogli skorzystać z oferty dojrzewalni wołowiny oraz z własnej Wędzarni Carrefour. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta pracownik działu mięsnego może świeżo zmielić mięso oraz przygotować z niego kiełbasę białą. Natomiast z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę około 160 piw regionalnych oraz innych alkoholi charakterystycznych dla Mazowsza oraz poszczególnych regionów naszego kraju. Wśród kilkudziesięciu tysięcy artykułów dostępnych w nowym hipermarkecie klienci znajdą również markę „Jakość z Natury Carrefour”, która powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza” - opisuje firma.

Nowy hipermarket udostępni również usługę click & collect klientom sklepu internetowego eCarrefour.pl. Zamówione przez internet produkty niespożywcze będzie można odebrać na miejscu w sklepie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane