Nowe smaki Lay's w limitowanej edycji wsparte konkursem

Autor: dlahandlu.pl 12 października 2012 11:31

Nowe smaki Lay's w limitowanej edycji wsparte konkursem

Lay's w swojej ofercie ma dwa nowe smaki: Sałatka grecka i Żeberka w miodzie. Ich promocji towarzyszy konkurs „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata!", w którym co tydzień do wygrania jest 20 000 zł. To kolejna promocja nowych, limitowanych smaków marki.

Nowe chipsy Lay's pojawiły się na początku września zarówno w dużych sieciach handlowych, jak i mniejszych sklepach spożywczych. Dostępne są w dwóch gramaturach - 28g i 150g, w limitowanej edycji.
Promocji nowych smaków towarzyszy konkurs „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata!", w którym może wziąć udział każdy, kto kupi paczkę Lay's objętą promocją. Akcja jest inspirowana przepowiednią Majów o końcu świata i w związku z tym chęcią spełniania swoich marzeń. Biorący udział w konkursie konsumenci ilustrują marzenie bohatera akcji - Ziemniaka - i w ten sposób mogą wygrać pieniądze na spełnienie swoich.
Informacje o produkcie:

Lay's o smaku sałatki greckiej / Lay's o smaku żeberek w miodzie
Sugerowana cena detaliczna:
28g - 1,10 zł
150 g - 3,99 zł

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Klientka 2012-10-18 10:07:33

    wogóle jak nadzór panstwo dopuścił tak oznakowane chipsy ?! Wizerunek kapiacych tłuszczem żeberek i miodu na opakjowaniu a w środku ziemniaki!

    Jako konsument czuje sie oszukana takim oznakowaniem produktu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane