PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe smaki soków tłoczonych Hortex

Autor: produkty 21 września 2017 15:12

Nowe smaki soków tłoczonych Hortex

Hortex prezentuje nowe smaki soków tłoczonych – Hortex SOK 100% TŁOCZONY z Jabłek z Morelą Hortex i Hortex SOK 100% TŁOCZONY z Jabłek z Bananem i Marakują.

Konsumenci coraz chętniej sięgają po produkty całkowicie naturalne, bez sztucznych dodatków, ale również wolne od genetycznych modyfikacji. „Powrót do korzeni” to trend globalny mający swoje odzwierciedlenie również w Polsce. Blisko połowa Polaków twierdzi, że unika żywności i napojów, które zawierają sztuczne dodatki, czy konserwanty.

100% soki owocowe są postrzegane jako wartościowe produkty – blisko dwie trzecie użytkowników kategorii uważa, że są one zdrowe i że są cennym źródłem witamin i mikroelementów. Soki i nektary owocowe są najszybciej rosnącym segmentem rynku soków nektarów i napojów. Sprzedaż soków NFC rośnie najszybciej - o 45 procent na przestrzeni ostatniego roku.

Dodatkowo soki bardzo dobrze wpisują się w bardzo aktualny trend produktów szybkich do przygotowania i łatwych do spożycia. Jedzenie przestało pełnić jedynie podstawową funkcję zaspokajania głodu. Ma być także zdrowe, naturalne, łatwe i szybkie w przygotowaniu, a przede wszystkim ma dobrze smakować. Dodatkowo jego spożywanie ma sprawiać przyjemność, a do tego pochodzić od sprawdzonych producentów/marek, którym można zaufać, gwarantujących wysoką jakość.

Cena:
Sok w kartonie 1l – ok. 5 pln
Sok w butelce 300 ml – ok. 2,2 pln

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,19

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane