PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe sterylizatory do noży marki Inoxxi

Autor: produkty 25 maja 2012 10:12

Nowe sterylizatory do noży marki Inoxxi

Firma Uniscale wprowadza na rynek profesjonalne sterylizatory do noży marki Inoxxi. Produkt przeznaczony jest dla przemysłu mięsnego, a także branży spożywczej, gastronomicznej i handlu.

Ich obsługa jest intuicyjna a awaryjność praktycznie znikoma.

Nowe sterylizatory marki Inoxxi wykorzystują innowacyjną technologię odkażania promieniami UV. Zastosowanie 15W żarówek w lampach, które emitują promienie z częstotliwością 50 Hz, gwarantuje całkowite pozbycie się wszelkiego rodzaju groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Wydajność lampy przekłada się aż na 8000 godzin pracy. Lampy te nie niszczą i nie tępią noży, do czego często dochodzi w przypadku tradycyjnie stosowanych sterylizatorów.

Sterylizatory nie wymagają użycia dodatkowych preparatów, dzięki czemu noże są pozbawione wszelkich chemikaliów, przez co są całkowicie bezpieczne i gotowe do użycia od razu po sterylizacji. W wyposażeniu standardowym sterylizatorów znajdują się: regulator czasu sterylizacji do 120 minut, wyłącznik bezpieczeństwa po otwarciu drzwi (tzw. funkcja automatycznego wyłączania lamp). Obudowa urządzeń jest wytrzymała na uszkodzenia powstałe na skutek kontaktu z ciałami stałymi i woda. Wybrane modele posiadają również drzwi zabezpieczone zamkiem na klucz oraz pochyloną górną powierzchnię, która ułatwia utrzymanie czystości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane