Nowe struktury w sieci Piotr i Paweł

Autor: www.dlahandlu.pl 1 grudnia 2014 11:32

Nowe struktury w sieci Piotr i Paweł

Piotr i Paweł wprowadziła duże zmiany strukturalne i organizacyjne na najwyższych stanowiskach sieci. 28 listopada nastąpiło wydzielenie z Piotr i Paweł S.A. oddzielnego obszaru biznesowego, w postaci spółki Piotr i Paweł Grupa sp. z o.o., skoncentrowanej na finansowaniu i rozwoju sieci, zarządzaniu aktywami oraz administrowaniu struktur nieruchomościowych. Piotr i Paweł S.A. natomiast koncentrować się będzie na procesach handlowych, marketingowych, jakościowych i logistycznych.

Zarządy obu struktur objęli obecni członkowie zarządu spółki Piotr i Paweł S.A.

Dotychczasowy prezes oraz współzałożyciel sieci supermarketów, Piotr Woś, objął stanowisko prezesa Grupy Piotr i Paweł sp. z o.o. W zarządzie tym zasiadł również Paweł Woś, Adam Puchalski, oraz Robert Krzak.
Stanowisko prezesa zarządu w Piotr i Paweł S.A. objął Maciej Stoiński, dotychczasowy wiceprezes oraz dyrektor handlowy sieci. Maciej Stoiński z branżą FMCG związany jest od kilkunastu lat, między innymi jako dyrektor handlowy i prokurent zarządu Lewiatan 94 Holding SA, a także prezes zarządu Pamapol Dystrybucja.

W zarządzie Piotr i Paweł S.A. pozostał wiceprezes Marcin Ratajczak, dyrektor handlowy spółki oraz wiceprezes Piotr Drządzewski, odpowiedzialny za procesy logistyczne.

- Przedstawione zmiany stanowią kolejny, zaplanowany etap w rozwoju firmy, uwzględniający realizację nowych wyzwań - komunikuje firma.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Lidlasek 2014-12-01 15:13:52

    widocznie pani Woś nie lubi konkurencji?

  • kobieta 2014-12-01 14:23:21

    rozumiem, że w tej firmie zarządzają wyłącznie panowie, kobiety są od sprzątania?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane