PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowe wagi multimedialne w sklepach Bomi

Autor: dlahandlu.pl/pr 15 lutego 2011 14:42

Firma Uniscale, wyłączny przedstawiciel i dystrybutor firmy Avery Berkel w Polsce, wprowadziła na rynek nową serię wag multimedialnych XM. - To nowoczesne rozwiązanie zostało bardzo dobrze przyjęte przez personel i klientów. Jedni i drudzy chwalą funkcjonalność i innowacyjność naszych wag multimedialnych - zapewnia Ryszard Czech, kierownik Działu Zakupów Korporacyjnych Grupy Kapitałowej Bomi.

- Nowa oferta wag dzięki rozbudowanym możliwościom i funkcjom, wypełnia lukę między dotychczasowymi rozwiązaniami stosowanymi w wagach sklepowych. Te innowacyjne urządzenia są dostępne w dużo niższej cenie niż typowe wagi PC i mają dużą szansę stać się podstawowym modelem wag multimedialnych stosowanym w handlu - mówi Włodzimierz Kander, Prezes firmy Uniscale.

Pod koniec ubiegłego roku na współpracę z firmą Uniscale i wprowadzenie urządzeń z serii XM zdecydowała się sieć delikatesów Bomi. Pierwsze wagi pojawiły się w Centrum Handlowym Klif w Warszawie, jednak firma zamierza wprowadzić je w innych sklepach Bomi.

Seria wag XM stanowi platformę do prowadzenia znacznie bardziej atrakcyjnej, a przez to bardziej skutecznej komunikacji z klientem. Świadczą o tym chociażby kolorowe monitory umieszczone na wysokości wzroku klienta, które mogą równocześnie pełnić rolę nośnika reklamowego wyświetlającego treści multimedialne. Ponadto dzięki ekranom dotykowym, łączności internetowej ze stronami www, funkcji aktywnego serwisu zdalnego czy opcji „kontrolera kodów" (CodeChecker), wagi XM mogą również służyć do szkolenia lub instruowania personelu oraz bardziej efektywnego zarządzania obsługą stanowiska. Przykładowo na ekranie po stronie sprzedawcy mogą pojawiać się przydatne informacje handlowo-marketingowe nt. ważonego produktu, dzięki czemu osoba obsługująca stanowisko w razie pytań kupującego może natychmiast udzielić odpowiedzi, co przekłada się na wzrost poziomu jakości obsługi klienta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane