Nowi najemcy i nowoczesne rozwiązania w przebudowanej Galerii Rynek

Autor: dlahandlu.pl 12 października 2016 09:24

Przechodząca proces rozbudowy Galeria Rynek mimo prowadzonych prac pozostaje otwarta dla klientów. Sukcesywnie otwierają się również kolejni najemcy wprowadzając na rynek kolejne marki.

W ostatnim czasie grono najemców branży dom i multimedia powiększyło się o salon Neonet,
branży akcesoria i dodatki o markę Time Trend, ofertę sportową wzbogacił salon 4F, a dział modowy zyskał kolejnych najemców w postaci salonów Szachownica oraz Big Star.

- W chwili obecnej osiągnęliśmy prawie 90 proc. stopień komercjalizacji. Trwają prace adaptacyjne w kolejnych salonach – jubilerskim, saloniku prasowym, pierwszej w galerii kawiarni oraz księgarni. Planowane otwarcia salonów nastąpią z początkiem IV kwartału, tak jak i całkowite oddanie obiektu – mówi Kazimierz Podhajny – właściciel obiektu.

Galeria Rynek to najnowocześniejszy i największy obiekt handlowy w Tomaszowie Lubelskim, którego łączna powierzchnia po rozbudowie wynosi ponad 17 tys. mkw. Na tej powierzchni zlokalizowanych będzie 80 sklepów wraz z operatorem spożywczym Stokrotka

W budynku zastosowano takie ostatnio rozwiązania techniczne jak: schody ruchome między poziomami, travelatory – ruchome chodniki i windy ułatwiające poruszanie się z wózkami zakupowymi. Cały obiekt wraz ze sklepami najemców jest klimatyzowany, odnowiono łazienki wprowadzając rozwiązania dla niepełnosprawnych. Podziemny parking został wzbogacony o nowoczesny system parkingowy usprawniający wjazd i wyjazd. W następnej kolejności planowane jest wzbogacenie pasaży o strefy odpoczynku. Planowane zakończenie prac to przełom października i listopada br.

Inwestorem Galerii Rynek jest P.U.H. Motozbyt Sp z o.o. z Tomaszowa Lubelskiego. Komercjalizację obiektu prowadzi CREAM z siedzibą w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane