Nowi najemcy na Dworcu Centralnym w Warszawie

Property News 30 kwietnia 2014 12:29

Do grona najemców na Dworcu Centralnym w Warszawie dołączyły nowe, znane marki. Poziom wynajęcia powierzchni komercyjnej w obiekcie wzrósł tym samym do 80 procent.

Od początku roku PKP SA zawarło kilka umów z nowymi najemcami na Dworcu Centralnym, zwiększając tym samym wachlarz dostępnych usług.
W lutym br. w podziemiach galerii północnej rozpoczął działalność salon optyczny Paris Optique. W kwietniu, w sąsiedztwie już funkcjonującej
restauracji McDonald's otwarto także Bar Centralny, nawiązujący stylistyką do jadłodajni z czasów PRL. W maju w galerii północnej pojawi się również salon Empik, a w czerwcu na terenie galerii południowej otwarta zostanie cukiernia A. Blikle.

PKP już prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami. Ich liczba może się więc wkrótce zwiększyć. Planowany na przyszły rok kolejny etap modernizacji obiektu pozwoli na zwiększenie jego potencjału komercyjnego. W hali głównej dworca pojawi się antresola z lokalami gastronomicznymi. Estetyzację przejdą również nieremontowane dotychczas galeria zachodnia i północna.

Dzięki intensywnym działaniom, PKP SA osiąga coraz lepsze wyniki w komercyjnym zagospodarowaniu dworców. Najlepsze rezultaty widoczne są na dworcach Warszawa Wschodnia i Kraków Główny, gdzie stopień wynajęcia powierzchni przez najemców sięga niemal 100 proc. Na największych obiektach pojawia się też coraz więcej znanych marek, takich jak McDonald's, KFC, Starbucks czy Empik.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane