Nowi najemcy pojawią się w Galerii Łódzkiej

Autor: pr 6 listopada 2017 11:06

W IV kwartale 2017 roku oferta Galerii Łódzkiej powiększy się o nowych najemców. Centrum stawia również na relokację i modernizację obecnych już marek. Zmiana charakteru  powierzchni handlowej jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów.

Planowane są otwarcia salonów Obag i Jean Louis David. Niedawno otworzył się Big Star w nowej, powiększonej odsłonie, a 20 października do grona sportowych marek dołączył Martes Sport.  Centrum zmienia również strategię rozlokowania najemców. Salony o podobnym profilu są usytuowane w tematycznych pasażach. Przykładem tego jest rozmieszczenie Divers, Vertus, czy Cropp Town na poziomie -1. Centralizacja powierzchni ma zapewnić komfort robienia zakupów. 

W procesie adaptacji nowych powierzchni sprzedażowych są: FotoJoker, Kantor, In Medio oraz Inglot. Przeniesienie salonów wpłynie na zmianę wielkości powierzchni lokali, którą docenią klienci.

W Centrum trwają procesy rekomercjalizacji, relokacji oraz pozyskiwania nowych marek. Jakość powierzchni handlowej i dobór odpowiednich salonów to elementy zapewniające kombinację różnorodnych usług.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,43

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane